Přeprava dřeva 

Hobliny, štěpky, piliny, odřezky, listí, uhlí, kůra, kořeny stromů, ořezané větve… Všechny tyto materiály mají nízkou hmotnost. Návěs se proto rychle zaplní a nevyužije se tak maximální povolená hmotnost přepravovaného nákladu. To je podle našeho názoru škoda.
 

Díky našim mnohaletým zkušenostem vždy docílíme maximálního objemu, který se vejde do zákonem stanovených rozměrů přepravního prostoru. Standardně dodáváme návěs dlouhý 13,6 m a vysoký 4 m s objemem 95m³, který lze v rámci těchto rozměrů dále rozšířit až na 105 m³. Ještě většího objemu dosáhnete použitím kombinace nákladního vozu s přívěsem. Podle německého zákona je například povoleno dosáhnout přepravního objemu 112 m³ při rozměrech max. 18,75 m (délka) a 4 m (výška). Chcete-li získat informace o maximálním povoleném objemu ve vašem regionu, obraťte se prosím na našeho obchodního zástupce.

Důležitou výhodou našich jedinečných návěsů není jen přeprava velkého množství nákladu, ale také možnost kombinace s přepravou jiného druhu nákladu na zpáteční cestě. Dopravíte například piliny do továrny na výrobu dřevotřískových desek, které přepravíte na zpáteční cestě. Nebo dopravíte dřevěné štěpky do papírny a na zpáteční cestě přepravujete role papíru… Možných kombinací je nekonečně mnoho.
 

MK Trucks 
Lipno nad Vltavou 143
382 78 Lipno nad Vltavou,
Czech Republic 

Kontakty:
Tel: +420 (0)777 227 712
office@mk-trucks.cz
 


Brožura: