Kusové zboží

 

Velkou výhodou návěsu s posuvnou podlahou je jeho rovné dno. Díky tomu můžete jednoduše naložit nejrůznější druhy kusového zboží, což je ideální pro přepravu na zpáteční cestě. A samozřejmě to znamená i vyšší výdělek!

Přivezete například sypké suroviny do továrny a odvezete konečný produkt. Konkrétní příklad: piliny tam a dřevotřískové desky zpět. Nebo starý papír tam a role nového papíru zpět apod. Pomocí  posuvného systému můžete jednoduše nakládat celé palety. Po podlaze návěsu se lze pohybovat s vysokozdvižným vozíkem. Tímto způsobem můžete kusové zboží vždy jednoduše naložit i vyložit. 

 


Pokud přepravujete kusové zboží pravidelně, můžeme Váš návěs opatřit rovněž bočními vraty. S jejich pomocí je nakládka kusového zboží a nedělitelného nákladu větších rozměrů ještě jednodušší. Naše nabídka obsahuje několik modelů. Prohlédněte si nebo se na všechny možnosti informujte u našeho obchodního zástupce.

Speciálně pro přepravu kusového zboží nabízíme další příslušenství: hydraulická vrata, bezpečnostní upevňovací oka v podlaze pro zabezpečení nákladu, boxy na palety, box na ruční paletovací vozík a ještě mnohem více. Níže uvedené fotografie a filmy zachycují nekonečné možnosti využití našich produktů.

 

MK Trucks 
Lipno nad Vltavou 143
382 78 Lipno nad Vltavou,
Czech Republic 

Kontakty:
Tel: +420 (0)777 227 712
office@mk-trucks.cz
 


Brožura: