Přeprava odpadu


 

K přepravě odpadu potřebujete robustní návěs. Za více než 34 let chápe společnost Knapen Trailers tuto skutečnost lépe než kdokoliv jiný. Jako absolutní lídr trhu vám nabízíme ty nejlepší návěsy.

S posuvnou podlahou přepravíte více nákladu. Posuvný systém lze rovněž použít k sesypání a udusání odpadu při nakládce. Kromě toho mají naše návěsy nízkou vlastní hmotnost, a proto je můžete více zatížit.

Speciálně pro přepravu odpadu vybavíme váš návěs dalším příslušenstvím. Nabízíme např.: hydraulické zadní vyklápění, automatické zastřešení, desky proti opotřebení uvnitř návěsu, vlečné oko, vysokotlaké vodní čerpadlo k vyčištění přepravního prostoru, krycí plachtu na ochranu bočních stěn a ještě mnohem více. Níže uvedené fotografie a filmy zachycují nekonečné možnosti využití našich produktů.

Vzhledem ke snadné dostupnosti je odpad vynikajícím přepravním produktem na zpáteční cestu. Na cestě tam přepravíte běžný náklad a na cestě zpět odvezete odpad. Je to rovněž výhodné z hlediska využitelnosti vašich vozidel!

 

MK Trucks 
Lipno nad Vltavou 143
382 78 Lipno nad Vltavou,
Czech Republic 

Kontakty:
Tel: +420 (0)777 227 712
office@mk-trucks.cz
 


Brožura: