Přeprava v zemědělství


 

Díky vysoké přepravní kapacitě a nízké vlastní hmotnosti jsou naše návěsy s posuvnou podlahou mimořádně vhodné na přepravu zemědělských produktů. 

 Další výhodnou našich návěsů je bezproblémová vykládka na nerovném terénu. Pokud se například vozovka nachází výše než pole, není možné při vykládce v této šikmé poloze použít klasický vykladač. Pro naše návěsy je to hračka.

Jako absolutní jednička v Evropě vybavíme váš návěs dalším nezbytným příslušenstvím pro přepravu zemědělských produktů. Nabízíme např.: trychtýř na vykládku obilí, hydraulicky zvedaná zadní vrata, stříhací jednotku na kompost, snímatelný dveřní nosník při nakládání balíků slámy, vlečné oko, dobré pracovní osvětlení, balící jednotku pro balení krmiva ihned během jeho vykládky, řízené nápravy pro přesné ovládání na malém prostoru a ještě mnohem více. Níže uvedené fotografie a filmy zachycují nekonečné možnosti využití našich produktů.

Návěs můžete samozřejmě využívat i v ostatních ročních obdobích. Jednoduše v něm přepravíte také jiné produkty, jako je např. dřevo, odpad či kusové zboží
 

MK Trucks 
Lipno nad Vltavou 143
382 78 Lipno nad Vltavou,
Czech Republic 

Kontakty:
Tel: +420 (0)777 227 712
office@mk-trucks.cz
 


Brožura: